Koło Naukowe Laboratorium Przedsiębiorczości | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Koło Naukowe Laboratorium Przedsiębiorczości

Koło Naukowe Laboratorium Przedsiębiorczości

Cele koła „Laboratorium Przedsiębiorczości”:

Głównym celem Koła jest stworzenie społeczności studenckiej, która jest zainteresowana szeroko rozumianym obszarem przedsiębiorczości, biznesu oraz podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej. Chcemy, by otrzymując dyplom wynieść z uczelni nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz również praktyczne umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem, prowadzenia działalności gospodarczej, kierowania zespołem ludzi, a także zachować silną więź z potencjalnymi partnerami w przyszłych przedsięwzięciach. Chcielibyśmy zorganizować także spotkania naukowe, warsztaty i konferencje, nie tylko aby się doszkolić, ale także aby w ten sposób poszerzyć grono naszych odbiorców i członków Koła.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie i współpracę.

Opiekunowie i dane kontaktowe:

Nabór:

Członkiem koła może zostać każdy kto jest zainteresowany tematyką naszej organizacji oraz jest studentem Politechniki Gdańskiej. Jeśli jednak nie spełniasz drugiego warunku, wciąż możesz uczestniczyć w przeróżnych akcjach prowadzonych przez nasze koło. Serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia prosimy wysyłać na nasz adres mailowy.

Dlaczego warto się zaangażować?

Pragniemy, aby studia przestały kojarzyć się jedynie z wiedzą teoretyczną, wkuwaniem oraz egzaminami. Koło naukowe to nie są nudne zajęcia dodatkowe. To doskonała możliwość zdobycia doświadczenia, pogłębienia wiedzy, spróbowania czegoś nowego!

Ponadto uważamy, że warto jest możliwie jak najpełniej wykorzystać czas, jakim jest okres studiów rozwijając siebie poprzez edukację, kontakty z innymi oraz rozrywkę.

Wybrane działania:

Pomoc w organizacji „Tygodnia Przedsiębiorczości” na Politechnice Gdańskiej,

Udział w warsztatach oraz konferencjach o zbliżonej tematyce,

Aktywne uczestnictwo w cyklu spotkań: „Za kulisami Biznesu".