Konkurs "Wiem na Bank- Indeks na WZiE" | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

Konkurs „Wiem na bank – Indeks na WZiE”, organizowany jest przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy współpracy z partnerem strategicznym - II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu.

Celem głównym Konkursu jest wzrost wiedzy ekonomicznej i jej wykorzystania w życiu codziennym poprzez zapoznanie się z zagadnieniami dotyczącymi polityki monetarnej i fiskalnej państwa, zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz znajomość instytucji i usług finansowych.

Formularz zgłoszeniowy

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do wszystkich uczniów liceów oraz techników. Nagrodą główną Konkursu będzie uzyskanie tytułu Laureata umożliwiającego przyjęcie na zasadach preferencyjnych, na studia prowadzone na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej:

• Analityka gospodarcza
  • Ekonomia