Konkurs "Wiem na Bank- Indeks na WZiE" | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Wyniki konkursu "Wiem na Bank - Indeks na WZiE"

• 1 miejsce: Kacper Jank (VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni)
  • 2 miejsce: Jakub Filipkowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku)
  • 3 miejsce: Aleksander Kotkowski (III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni)

Gratulujemy!

Do udziału zgłosiło się, aż 17 szkół z różnych województw, czyli  163 uczniów z całej Polski! Do I etapu ostatecznie przystąpiło 128 osób. Z kolei w finale o indeks będzie walczyć 10 najlepszych uczestników.

Są nimi (w kolejności alfabetycznej):

• Julia Czejdo (Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie)
  • Jakub Filipkowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku)
  • Kacper Jank (VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni)
  • Jan Jucewicz (IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)
  • Aleksander Kotkowski (III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni)
  • Marek Kuten (III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni)
  • Wiktoria Miotk (Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Bytowie)
  • Bartosz Rodziewicz (VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni)
  • Zuzanna Talarek (Zespół Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie)
  • Bartosz Włodarski (Zespół Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie)

Przed finalistami czeka zadanie przygotowania projektu uruchomienia własnego przedsięwzięcia biznesowego. Swoje pomysły będą prezentować przed niezależną komisją podczas finału, który odbędzie się w dniach 7-8.04.2022r.

O konkursie

Zgłoszenia