Warsztaty dla członków Koła Naukowego Laboratorium Przedsiębiorczości | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-26

Warsztaty dla członków Koła Naukowego Laboratorium Przedsiębiorczości

spotkanie koła
W dniu 18 kwietnia członkowie Koła Naukowego Laboratorium Przedsiębiorczości WZiE mieli okazje uczestniczyć w warsztatach dotyczących sztuki przemówień publicznych i autoprezentacji.

Warsztaty poprowadził Rafał Żebrowski — przedsiębiorca, programista oraz trener wystąpień publicznych, którego niejednokrotnie mogliśmy gościć na naszym Wydziale. Oprócz ogromnej dawki wiedzy prowadzący przekazał studentom mnóstwo pozytywnej energii, zabawnych i inspirujących historii oraz wskazówek dotyczących samodoskonalenia i osiągania wyznaczonych celów.

Opiekunami koła są: dr hab. Przemysław Banasik, prof. uczelni, oraz dr Mariusz Zaborowski z Katedry Przedsiębiorczości.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego Laboratorium!

Strona KNLP