Naukowe Koło Jakości i Produktywności | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Naukowe Koło Jakości i Produktywności

Cel i misja koła

Celem Koła jest pogłębianie wiedzy na temat jakości i produktywności w szerokim rozumieniu, od produkcji po codzienne życie. Zdobywamy doświadczenie poprzez realizację indywidualnych i grupowych projektów. Misją Koła jest stworzenie szans dla studentów na poszerzenie kompetencji, umiejętności i wiedzy z zakresu jakości i produktywności zdobytej w toku studiów.

Opiekun i dane kontaktowe
Nabór

Można do nas dołączyć w każdym momencie. Zapraszamy.

Zrealizowane projekty i inicjatywy

● Dwanaście edycji Konferencji Qualitas (o charakterze międzynarodowym)
● Siedem edycji Konferencji Naukowej „Ciągłe doskonalenie w teorii i praktyce” (o charakterze międzynarodowym)
● Współorganizacja spotkań i wydarzeń naukowych na WZiE