Dla kogo? | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Dla kogo?

Ścieżka kształcenia, po ukończeniu której studenci otrzymają certyfikat EMOS, przeznaczona jest dla studentów studiów magisterskich Analityki Gospodarczej, specjalności ANALITYK DANYCH. Studenci, którzy wybiorą tę ścieżkę będą mieli możliwość zdobycia 64 punktów ECTS poprzez ukończenie kursów spełniających założenia programu, 12 punktów ECTS poprzez ukończenie stażu w instytucji zajmującej się statystyką publiczną i trzydniowego szkolenia w jednym z oddziałów NBP oraz 23 punktów ECTS z pracy dyplomowej.

Wzór podania na EMOS (doc, 28.00kB)

Co dalej?

Po ukończeniu studiów II stopnia na kierunku Analityka Gospodarcza z certyfikatem EMOS, studenci będą mogli podjąć pracę zarówno w krajowych jak i międzynarodowych instytucjach statystycznych, bankach centralnych lub innych instytucjach związanych z produkcją i analizą danych statystycznych.