Ze Świata Lean | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

Cykl „Ze Świata Lean” organizowany jest przez Katedrę Inżynierii Zarządzania i Jakości i dotyczy spotkań on-line z praktykami Lean Management. Mają one na celu rozpowszechnianie dobrych praktyk, prezentację firm stosujących tę koncepcję zarządzania oraz upowszechnianie wiedzy na temat praktyki Lean.

Każde spotkanie poświęcone jest wybranemu aspektowi Lean i opiera się na prezentacji zgromadzonego doświadczenia, wniosków i refleksji z jego zastosowania.

Wśród naszych prelegentów znajdziecie managerów przedsiębiorstw i ich działów, koordynatorów lean i specjalistów ciągłego doskonalenia. Ludzi, którzy chcą podzielić się ze światem tym czego doświadczyli i wnioskami z tego doświadczenia płynącymi.

Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem? Skontaktuj się z dr inż. Joanną Czerską joanna.czerska@pg.edu.pl

Chesz być powiadamiany o nadchodzących wydarzeniach?  zapisz się tutaj

Cykl wykładów Mr Yoshino (Toyota)

Minione wydarzenia