All About Economy Film Meetings  | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

All About 2017

Inicjatywa skierowana jest nie tylko do studentów i naukowców, ale wszystkich zainteresowanych refleksją nad konsekwencjami pewnych decyzji i sytuacji gospodarczych. Starannie dobrany repertuar ekonomicznych filmów fabularnych i dokumentalnych stanowi doskonałe tło do dyskusji, których celem jest przybliżenie skomplikowanych zjawisk i zagadnień szerszemu gronu nie tylko wytrawnych słuchaczy, ale przede wszystkim tzw. "laików". Każda prelekcja poprzedzona jest ciekawym wykładem specjalnie zaproszonych gości z Polski i z zagranicy.

Lokalizacja wykładów i projekcji filmów na terenie Politechniki Gdańskiej oraz szczegółowy program dostępne pod adresem:

All About Economy Meeting

Partnerzy

“ECONOMY FILM MEETING” organizujemy we współpracy z Uniwersytetem we Fryburgu, Institut für Betriebs- und Regionalökonomie (Hochschule Luzern), Instytutem Filozofii i Socjologii PAN oraz Association for the Renewal of Research and Education in Economics and Finance (AREF) .