ING Bank Śląski S.A. | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

Od lat często i aktywnie działamy na uczelniach. Poza współpracą z biurami karier, w których regularnie informujemy o naszych ofertach staży i programach dla studentów, odwiedzamy polskie uczelnie z naszą strefą kariery i ze Spotkaniami z Lwem. Można nas spotkać również na wielu targach pracy i konferencjach.

Więcej o firmie ING Bank Śląski S.A.

W ING każdy pracownik ma wpływ na kształtowanie swojego rozwoju oraz określanie celów rozwojowych. W codziennej pracy staramy się być o krok do przodu, a to skłania nas do ciągłego doskonalenia się i próbowania nowych rzeczy. Promujemy kulturę uczenia się, która stawia wartość uczenia się i rozwoju przez całe życie na pierwszym miejscu. Umożliwiamy pracownikom rozwój kompetencji, których aktualnie potrzebują do osiągania najlepszych wyników w pracy i do budowania efektywności osobistej w życiu.

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Lubimy technologię i wiemy, jak korzystać z danych. Ważne są dla nas zwinne metody pracy, to z kim i jak pracujemy.