Flex jest wiodącą firmą projektującą oraz produkującą inteligentne produkty dla nowoczesnego i zintegrowanego świata. Zatrudniając ponad 200 000 specjalistów w 30 krajach, Flex dostarcza innowacyjne usługi w zakresie projektowania, inżynierii, produkcji, łańcucha dostaw oraz logistyki.

Więcej o firmie Flex

We Flex Tczew od 2000 roku projektujemy i tworzymy produkty ułatwiające życie, realizując naszą misją budowania zintegrowanego i bardziej inteligentnego świata.
Oferujemy swoim klientom innowacyjne i elastyczne rozwiązania oraz wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce.

Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m2. W trzech z nich prowadzimy m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbkę plastyczną blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.
Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z branży telekomunikacyjnej, wydobywczej, elektroniki użytkowej i przemysłowej, a także wielu innych gałęzi przemysłu codziennie udowadniamy, że oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania, zaplecze techniczne i wiedza specjalistyczna są gwarantem najwyższej jakości.

Jesteśmy niezawodnym partnerem. Razem tworzymy przyszłość.