Nasze założenia są ambitne, chcemy aktywnie uczestniczyć w zmianach współczesnego świata i upowszechniać aktualną wiedzę. Dlatego ważne jest, aby nasze badania były prowadzone w sposób rzetelny i metodycznie poprawny. W celu utrzymania wysokiej wiarygodności naszych badań, dbamy o rozwój warsztatu naukowego i postaw etycznych wszystkich badaczy, zwłaszcza tych rozpoczynających swoją przygodę naukową. Dobrą ku temu okazją, są organizowane przez nas konferencje naukowe i warsztaty dla doktorantów.

Konferencje naukowe:

Podsumowanie XV Konferencji Qualitas

11 kwietnia 2024 roku odbyła się XV edycja konferencji Qualitas na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Więcej informacji o konferencji 

Podsumowanie międzynarodowej Konferencji RENT

W dniach 15-17 listopada 2023 roku Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej współorganizował międzynarodową konferencję RENT (Research in Entrepreneurship), która ma ugruntowaną pozycję jako najważniejsza konferencja naukowa dotycząca przedsiębiorczości w Europie

Więcej o konferencji 

Międzynarodowa konferencja Entime - Entrepreneurship in Modern Economy

This conference is designed to bring together cutting-edge views of academics from various fields of entrepreneurship, international business and small business. 

Więcej o konferencji

Konferencja Qualitas

Konferencja Qualitas dedykowana jest szeroko rozumianej jakości i produktywności, zrzesza grono naukowe, praktyków oraz studentów w celu szerzenia wiedzy oraz wymiany doświadczeń w tym zakresie.

Więcej o konferencji

Konferencja Problemy gospodarki światowej

Problemy globalne to zagadnienia, które odnoszą się do całej gospodarki światowej i do całej ludzkości, a ich skala ma charakter ponadnarodowy, ponadregionalny. Odbijają się one jednak na funkcjonowaniu poszczególnych regionów i zarazem przedsiębiorstw. Powyższa tematyka rodzi wiele dylematów, które powinny być poddane dyskusji naukowej. 

Więcej o konferencji

Relacja z 14th EURAM Early Career Colloquium, warsztatów dla młodych badaczy

W dniach 13-15 marca 2023 na Politechnice Gdańskiej odbyły się warsztaty dla młodych badaczy, organizowane przez Hub dla ZiEmi oraz European Academy of Management.  

Więcej o konferencji