Podsumowanie XV Konferencji Qualitas | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-19

Podsumowanie XV Konferencji Qualitas

konferencja
Fot. Joanna Szakoła
11 kwietnia 2024 roku odbyła się XV edycja konferencji Qualitas na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Konferencja skupiała się na doskonaleniu w zarządzaniu projektami, doskonaleniu procesów usługowych i wytwórczych oraz wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Wystąpienia były niezwykle interesujące i obejmowały tematy takie jak usprawnienia systemowe w zarządzaniu projektami, działania doskonalące w obszarze zarządzania operacyjnego, kreowanie strategii patient experience oraz struktur organizacyjnych pracy rejestracji w podmiotach leczniczych. Ponadto omawiano temat harmonizacji szybkiego rozwoju z kulturowym DNA marki. Mieliśmy okazję także wysłuchać prelekcji na temat mistrzostwa osobistego, a także wykorzystania strategii szybkiej reakcji. XV edycja konferencji Qualitas była wydarzeniem pełnym nauki i praktyki oraz okazją do nawiązania nowych, wartościowych znajomości. Zapraszamy na XVI edycję konferencji Qualitas, która odbędzie się już za rok.