O konferencji | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Cel konferencji

Celem konferencji jest wspieranie rozwoju studentów poprzez stworzenie środowiska sprzyjającego dyskusji nad ich pracami badawczymi, pobudzanie krytycznego myślenia oraz praktykowanie umiejętności publicznego występowania. Udział w konferencji umożliwi nawiązanie kontaktów z innymi studentami, doktorantami oraz pracownikami naukowymi, dając okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów. Abstrakty zarówno referatów jak i plakatów zostaną udostępnione w wersji elektronicznej, w Księdze abstraktów. Ponadto autorzy najlepszych referatów zostaną zaproszeni do publikacji wyników swoich badań w renomowanych czasopismach naukowych. Każdy z autorów wygłoszonego referatu czy zaprezentowanego plakatu otrzyma zaświadczenie o czynnym uczestnictwie w konferencji. Osoby, które wezmą udział w warsztatach otrzymają certyfikaty potwierdzające ten udział.

Obszary tematyczne

• Wielowymiarowa analiza danych i analityka przestrzenna

• Modelowanie i prognozowanie zjawisk społeczno-gospodarczych

• Ekonometria i inżynieria finansowa