Aktualności | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Uroczystość wręczenia dyplomów - podsumowanie

z
W dniu 11 kwietnia 2024 r. w auli Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów. Była to wyjątkowa chwila dla absolwentów studiów I i II stopnia, którzy z dumą przyjęli swoje zasłużone dyplomy.

Uroczystość zgromadziła Studentów wraz z osobami towarzyszącymi, Radę Wydziału, Wykładowców, Promotorów, Recenzentów jak i wielu Gości, którzy chcieli dzielić ten wyjątkowy moment z Absolwentami.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Problemy Gospodarki Światowej

Zapraszamy serdecznie na krajową konferencję naukową pod hasłem „Problemy gospodarki światowej”, która odbędzie się 24 maja 2024 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 w Nowej Sali Rady Wydziału. Organizatorami wydarzenia są: Koło Naukowe Ekonomii, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Toruniu oraz Koło Naukowe Finansów i Bankowości „PROFIT” WZiE.

konferencja

Wykład otwarty KASE z prof. Lawrence Reed

Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk zaprasza na kolejne wydarzenie! W ramach działalności Klubu oraz Koła Naukowego Innowacji działającego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 25 kwietnia o godzinie 18:00 w sali 103 WZiE.

Prelegentem wykładu będzie Lawrence Reed, emerytowany profesor ekonomii, będący byłym przewodniczącym Foundation for Economic Education (FEE) oraz byłym współpracownikiem Amerykańskiego Mises Institute.

wykład otwarty

„Za Kulisami Biznesu” z Panią Klaudią Zalewską z ZUSu

Zapraszamy serdecznie we wtorek 23 kwietnia na godzinę 13:00 do sali 103/104 WZiE na spotkanie z Panią Klaudią Zalewską, zajmującą się komunikacją na linii ZUS – instytucje, przedsiębiorcy, studenci, uczniowie i nauczyciele.

Niemal każdy z nas słyszał o tej 90-letniej instytucji zajmującej się administrowaniem ubezpieczeniami społecznymi. Bez względu na to, czy na rynku pracy staniesz się pracownikiem, czy pracodawcą, prędzej czy później zetkniesz się z nią, ponieważ opłacanie składek na ZUS jest obowiązkowe.

za kulisami

Wykład otwarty KASE „Free trade vs. protectionism” z prof. Lawrencem Reedem

lawrance reed
Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk oraz Koło Naukowe Innowacji WZiE, serdecznie zaprasza Państwa na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 25 kwietnia o godzinie 18:00 w sali 103 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Prelegentem wykładu będzie Lawrence Reed, emerytowany profesor ekonomii, będący byłym przewodniczącym Foundation for Economic Education (FEE) oraz byłym współpracownikiem amerykańskiego Mises Institute.

Temat wykładu „Free Trade vs. Protectionism” dotyczy niezwykle aktualnych zagadnień związanych z handlem zagranicznym oraz protekcjonizmem.

Nowe porozumienie o współpracy

podpis
W dniu 15.04 br. zostało podpisane porozumienie o współpracy między Wydziałem Zarządzania i Ekonomii PG a Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Gdańsku.    

Z radością informujemy, że wspólnie podejmować będziemy m.in. przedsięwzięcia edukacyjne promujące wiedzę ekonomiczną, inicjować i realizować projekty naukowo-badawcze i badawczo-rozwojowe, współorganizować konferencje, debaty i inne.

Wakacyjny staż 2024 dla studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej

staż
Miasto Gdańsk po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w projekcie „Wakacyjny Staż”. Do 26 kwietnia br. trwa przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja uczestników. Tegoroczna edycja projektu oferuje 200 miejsc stażowych, które zostały ufundowane przez renomowane firmy i instytucje publiczne, w tym przez Politechnikę Gdańską.

Udział w projekcie „Wakacyjny Staż” pozwala młodym ludziom postawić pierwsze kroki na drodze do kariery zawodowej i zdobyć praktyczne umiejętności oraz cenne doświadczenie.

Aby wziąć udział w projekcie, należy do 26 kwietnia 2024 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie Wakacyjnego Stażu.

Subskrybuj