Konferencja „Problemy Gospodarki Światowej” z udziałem studentek WZiE
W konferencji wzięły udział dwie studentki naszego Wydziału:
- pani Natalia Głażewska z referatem: Innowacje finansowe na przykładzie systemu Blik,
-
pani Aleksandra Galińska z referatem: Transformacja cyfrowa a polaryzacja rynku pracy: Analiza panelowa krajow Unii Europejskiej.
W konferencji wzięło udział około 40 studentek i studentów z różnych ośrodków akademickich w Polsce. Sesje dotyczyły przede wszystkim czterech tematów: