Rekrutacja na studia online75 na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-08-18

Rekrutacja na studia online75 na WZiE

online
Od 5 do 18 września 2023 roku na Politechnice Gdańskiej odbędzie się rekrutacja dodatkowa na wybrane kierunki I i II stopnia. Zapraszamy na studia w trybie online75 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii, które są świetną opcją dla osób mieszkających poza Trójmiastem lub mających dodatkowe obowiązki życiowe trudne do pogodzenia z dojazdami na Uczelnię.

Dodatkowa rekrutacja będzie prowadzona na studia:

niestacjonarne licencjackie i inżynierskie

niestacjonarne magisterskie

Elastyczny tryb studiowania

Mieszkasz daleko, pracujesz zawodowo lub masz inne obowiązki, które utrudniają Tobie dojazd na Uczelnie? Mamy na to rozwiązanie. Jeżeli posiadasz dostęp do komputera wyposażony w mikrofon i kamerę, podłączony do szybkiego Internetu i pragniesz uczyć się w elastycznej formule, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, to studia online75 na WZiE są doskonałym wyborem.

Co to znaczy tryb online75?

Tryb online75 oznacza, że zajęcia prowadzimy w większości w trybie zdalnym, maksymalnie 75% punktów ECTS studenci zdobywają podczas zajęć prowadzonych na odległość. Ze względu na wymogi formalne pierwszy i ostatni zjazd, egzaminy oraz zaliczenia końcowe odbywają się na terenie naszej Uczelni. Zaledwie podczas 3 weekendów w semestrze trzeba przyjechać do Gdańska.

Program kształcenia realizowany jest za pośrednictwem uczelnianej platformy e-learningowej eNauczanie oraz w formie spotkań online. Zajęcia odbywają się w piątki od godziny 16.00, a także w soboty i niedziele w ciągu dnia.

Absolwenci studiów w tym trybie online75 otrzymują taki sam dyplom wydany przez renomowaną Politechnikę Gdańską jak studenci, którzy wybrali tradycyjną formę nauki.

Więcej na temat rekrutacji