Rekrutacja na studia licencjackie i inżynierskie na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-16

Rekrutacja na studia licencjackie i inżynierskie na WZiE

Przekuwamy talenty w karierę!

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na studia licencjackie i inżynierskie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Nabór trwa od 17 maja do 10 lipca w systemie eRekrutacja.

Aplikuj

Nasze kierunki kształcenia:

Analityka gospodarcza (tryb stacjonarny, tryb niestacjonarny) - 3 kierunek z najwyższą liczbą chętnych na jedno miejsce na Politechnice Gdańskiej.

Analityka gospodarcza online75 (tryb niestacjonarny)

Absolwenci tych kierunków pracują m.in. jako: analitycy biznesowi, analitycy finansowi, doradcy podatkowi, maklerzy giełdowi, analitycy trendów rynkowych.

Ekonomia (tryb stacjonarny) - najwięcej osób na jedno miejsce wśród wszystkich kierunków na Politechnice Gdańskiej, 10 najlepszy kierunek w Polsce wg. rankingu Perspektyw.

Absolwenci tego kierunku pracują m.in. jako: ekonomiści, ekonometrycy, specjaliści ds. badań, specjaliści ds. factoringu, specjaliści ds. polityki społecznej.

Inżynieria danych w języku angielskim (tryb stacjonarny).

Absolwenci tego kierunku pracują m.in. jako: inżynierowie danych, analitycy biznesowi, analitycy danych, inżynierowie uczenia maszynowego.

Zarządzanie inżynierskie (tryb stacjonarny, tryb niestacjonarny) - unikatowy kierunek, który w skali całego kraju prowadzony jest wyłącznie na naszym Wydziale.

Zarządzanie inżynierskie online75 (tryb niestacjonarny)

Zarządzanie w języku angielskim (tryb stacjonarny) - kierunek Zarządzanie to 3 najchętniej wybierany kierunek w Polsce. Zarządzanie na WZiE to 4 najlepszy kierunek w Polsce wg. rankingu Perspektyw.

Absolwenci tych kierunków pracują m.in. jako: kierownicy produktu, kierownicy projektów IT, liderzy zespołów, kierownicy produkcji, specjaliści ds. marketingu, analitycy, koordynatorzy, specjaliści ds. organizacji wydarzeń.

Proces rekrutacji krok po kroku

Dlaczego warto studiować na naszym Wydziale?
  • Politechnika Gdańska jest renomowaną uczelnią, uzyskany u nas dyplom jest atutem w oczach pracodawców.
  • Dajemy możliwość studiowania na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie.
  • Wygodna, dobrze skomunikowana lokalizacja.
  • Oferujemy kierunki poszukiwane przez pracodawców, dające szanse na pracę w atrakcyjnych branżach (takich jak IT, finanse, handel, przemysł) i na dobrze płatnych stanowiskach.
  • U nas masz szansę na dodatkowe stypendia rektorskie z programu IDUB.
  • Ekonomia oraz Nauki o Zarządzaniu i Jakości uzyskały wysoką kategorię A w ocenie Komisji Ewaluacji Nauki oraz Ministra Edukacji i Nauki
  • Dbamy o wielokulturowe środowisko.
  • Proponujemy możliwość uzyskania podwójnego dyplomu z jednej z naszych partnerskich uczelni z Chin, Francji i Włoch.
  • Ułatwiamy wyjazd do wielu krajów w ramach programu Erasmus+.
  • Wsparcie finansowe dla kół naukowych.
  • Promujemy oferty staży i praktyk.