Rafał Śladowski | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Rafał Śladowski

Rafał Śladowski, absolwent kierunku Zarządzanie (2015) właściciel firmy INVESTIMS

- Jaki jest Twój największy sukces? Jak sądzisz, czemu go zawdzięczasz?

Moim największym sukcesem jest stworzenie w 2009 roku własnej marki Dobrerolety.pl, która jest coraz bardziej rozpoznawalna nie tylko na lokalnym rynku, ale i w całej Polsce. Od dziecka moim marzeniem było to, aby w przyszłości mieć własną firmę i móc stworzyć coś od zera. To fantastyczne uczucie, gdy wszystko zależy tylko od Ciebie, zarówno porażki, jak i sukcesy.

- Politechnika oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii kojarzy mi się z...

Ukończenie Wydziału Zarządzania i Ekonomii, a w szczególności studiów na Politechnice Gdańskiej kojarzy mi się przede wszystkim z dużym prestiżem wśród kontrahentów lub pracodawców. Jest to chyba jedna z najbardziej prestiżowych uczelni na Pomorzu.

- Jakiej rady udzieliłbyś młodszym kolegom i koleżankom –  studentom i absolwentom Wydziału?

Samo studiowanie, nawet na najlepszej uczelni, nic nie da jeżeli sami nie mamy pomysłu na swoje życie, gdy nie wiemy czego na prawdę chcemy - czym chcemy się zajmować w przyszłości lub kim chcemy być. Na pewno warto spisać swoje cele i do nich dążyć. Należy również pamiętać, że jeżeli coś jest warte zrobienia, to warto to zrobić źle za pierwszym razem, drugim, trzecim i kolejnym... W końcu się uda, tylko trzeba w to wierzyć.