Spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii

29 Listopad 2023 16:30

Koło Naukowe Innowacji WZIE oraz Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk zapraszają w środę 29.11.2023 r. o godzinie 16:30 do sali 009 (parter) WZIE na kolejne spotkanie.

Tematyka wykładu pt.: „Austriacka teoria kapitału oraz struktury produkcji - zagadnienia wybrane"  obejmować będzie  fundamentalne zagadnienia dotyczące austriackiej makroekonomii, porównania teorii kapitału w wydaniu austriackim oraz głównonurtowym, wzrost gospodarczy oraz wpływ rozwoju technologicznego i akumulacji kapitału na rozwój ekonomiczny. Po prezentacji będzie miała miejsce sekcja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie poprowadzi Mateusz Czyżniewski, koordynator klubu z ramienia Instytutu Misesa, będący również pracownikiem oraz doktorantem Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Wydarzenie to ma charakter otwarty dla wszystkich, nie tylko studentów oraz pracowników PG.

Serdecznie zapraszamy!