„Wiem na bank – Indeks na WZiE” – Zwycięzcy I etapu konkursu | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

„Wiem na bank – Indeks na WZiE” – Zwycięzcy I Etapu Konkursu

Do udziału w 13. edycji Konkursu zgłosiło się, aż 27 szkół z różnych województw, łącznie 225 uczniów z całej Polski. Do I etapu ostatecznie przystąpiło 130 osób. Z kolei w finale o indeks będzie walczyć 12 najlepszych uczestników:

• Aleksandra Wiącek

z ZSO nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdańsku.

• Łukasz Borowski,
  • Amelia Osowska,
  • Jakub Frączyk

z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni.

• Marcin Wróblewski,
  • Arkadiusz Lewicki

z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im A. Mickiewicza w Słupsku .

• Julia Oryl,
  • Wiktoria Ślusarska,
  • Marcel Zwoliński

z Technikum Nr 3 w Malborku.

• Filip Paluchowicz

z III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni.

• Dominika Kaiser

z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie.

• Dorian Robak

z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu.

Przed finalistami czeka zadanie przygotowania projektu uruchomienia własnego przedsięwzięcia biznesowego. Swoje pomysły będą prezentować przed niezależną komisją podczas finału, który odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2024 r.

Powrót na stronę główną