"Wiem na bank - Indeks na WZiE" - Zwycięzcy XII edycji Konkursu | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

„Wiem na bank – Indeks na WZiE” – Zwycięzcy XII edycji Konkursu, fot. Joanna Szakoła

Do II etapu Konkursu zakwalifikowało się 10 uczestników, z czego 9 uczniów zaprezentowało swoje pomysły biznesowe przed Komisją w składzie:

Przewodnicząca: dr inż. Ewa Mazurek-Krasodomska - Prodziekan ds. studenckich WZiE PG.
Członek: Kamil Iwankiewicz – Dyrektor Oddziału Okręgowego w Olsztynie NBP.
Członek: Marcin Mielewczyk - Menadżer Zespołu Doradców Klienta Korporacyjnego ING Banku Śląskiego S.A.

Zwycięzcami XII edycji Konkursu zostali:

1. Rozalia Piotrowska z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu otrzymała tytuł "Laureata".
2. Natalia Walendzik z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - Technikum im. Flagi Polski w Elblągu otrzymała tytuł "Laureata".

Komisja przyznała również trzecie miejsce dla:

• Marii Mitlewskiej z Technikum nr 3 w Malborku,

oraz wyróżnienia za wysoka punktację dla:

• Ewy Marczyńskiej z Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach,
  • Małgorzaty Kobus z Technikum nr 3 w Malborku,
  • Diany Cichosz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach.

Powrót na stronę główną