Raport PRME 2020- 2021 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Raport PRME 2020- 2021

Na platformie PRME został już opublikowany nasz pierwszy raport, dotyczący działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, podjętych przez nas w latach 2020-2021.

Publikacja uświadamia, że mimo pandemii zrealizowaliśmy wiele inicjatyw dla naszych interesariuszy, zwłaszcza spotkań w otwartej formie. Największym wyzwaniem było zaś dostosowanie oferty kształcenia do realiów pandemicznych. Ostatecznie wdrożenie e-Nauczania na naszym Wydziale oceniamy jako wyzwanie, które wiele nas nauczyło, otworzyło nowe możliwości i zmobilizowało do nowych aktywności.

Dodatkowo, nasi naukowcy przeprowadzili wiele badań ważnych dla otoczenia oraz związanych ze społeczną odpowiedzialnością i zrównoważonym rozwojem. Wielu z nas działało w zewnętrznych gremiach eksperckich, dzieląc się swoją wiedzą, by poprawiać jakość życia ogółu. Możemy być dumni z naszych osiągnięć!

Przeczytaj raport PRME

Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie i aktywny udział w procesie tworzenia raportu. Kolejny raport zostanie opublikowany z końcem roku 2023. Zależy nam na tym, żeby podsumowywał wszystkie nasze aktywności oraz spełniał oczekiwania naszych interesariuszy, dlatego zachęcamy całą Społeczność WZiE do zapoznania się z raportem oraz przesyłanie na adres elzkarwo@pg.edu.pl informacji zwrotnych, o tym, co powinniśmy udoskonalić.

Dzięki Waszym opiniom, będziemy mogli stawać się lepszym członkiem wspólnoty, realizującej cele zrównoważonego rozwoju.