Nasz zespół | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Nasz zespół

Dr Beata Krawczyk-Bryłka

Psycholog biznesu, promotorka relacji biznesowych opartych na zaufaniu i wdrażania zrównoważonego rozwoju, dyrektor programu MBA Politechniki Gdańskiej, którego misją jest kształcenie odpowiedzialnych liderów przyszłości.

Dr Magdalena Popowska

Badaczka i działaczka na rzecz idei zrównoważonego rozwoju, internacjonalizacji uczelni i równouprawnienia.

Profesor Krzysztof Leja

Badacz i praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności, koopetycji i strategii uczelni.

Mgr Alina Guzik

Ekspertka ds. cyfrowej edukacji, autorka produktów oraz publikacji popularnonaukowych dla dobra społecznego i promocji postaw proekologicznych.

Dr Elżbieta Karwowska

Kreatorka idei tworzenia wartości wspólnej w uczelni, badaczka społecznej odpowiedzialności uniwersytetu, osoba odpowiedzialna za współpracę Wydziału z organizacją PRME.