Studia podyplomowe „Menedżer HR” na Politechnice Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-26

Studia podyplomowe „Menedżer HR” na Politechnice Gdańskiej

hr
Zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych przygotowujących do pełnienia roli Managera HR, Senior HR Business Partnera lub Starszego specjalisty ds. Rekrutacji i Zarządzania Talentami.

„Studia podyplomowe 'Menedżer HR' realizowane na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, stanowią nie tylko wartościowe źródło wiedzy przekazywanej przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców — nauczycieli akademickich i praktyków biznesu, ale są również miejscem spotkań i wymiany doświadczeń osób pełniących role liderskie w branży HR” — kierownik studiów dr hab. Michał Tomczak, prof. uczelni.

Manager lub specjalista HR to bardzo satysfakcjonujący zawód i jest potrzebny w każdej firmie. Do jego wykonywania konieczny jest zestaw kompetencji takich jak: umiejętność słuchania, rozumienia innych osób, elastyczność i zdolność adaptacji, zdolność do współpracy z pracownikami, zarządem i otoczeniem firmy, ale też wysoki poziom etyki i dyskrecji.

Kierunek kariery związany z HR może dawać szansę na atrakcyjne wynagrodzenie szczególnie w branżach takich jak: technologia i IT, finanse i inwestycje, farmacja lub konsulting. Nasza kadra dydaktyczna pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę, umiejętności i nabyć kompetencje wymagane w tej pracy.

Więcej korzyści:

• Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają, wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach zarządzania HR, przygotowując słuchaczy do wyzwań codziennej pracy.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez Politechnikę Gdańską, prestiżową uczelnię techniczną.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych w środowisku HR.

W programie:

• O zarządzaniu ludźmi trochę inaczej
  • Współczesne środowisko pracy
  • Zarządzanie talentami
  • Transformacja organizacji i wdrażanie innowacji
  • Podejmowanie decyzji menedżerskich i personalnych
  • Technologie cyfrowe w obszarze HR
  • Zarządzanie efektywnością w HR
  • Zadania i kompetencje menedżera HR
  • Performance Management. Ewaluacja pracy i monitoring opinii pracowników.
  • Budowanie efektywnego zespołu
  • Kształtowanie zaangażowania w pracę zawodową
  • Kształtowanie wizerunku pracodawcy na rynku. Employer branding
  • Kierowanie zespołami wirtualnymi
  • Zarządzanie różnorodnością
  • Tworzenie opisów stanowisk i ścieżek karier
  • Onboarding w organizacji
  • Rozwój przywództwa w firmie. Zarządzanie przez wartości
  • Wellness, dobrostan, szczęście i stres w pracy
  • Efektywność biznesowa procesów rozwojowych
  • Mentoring i coaching w rozwoju zasobów ludzkich

Więcej na temat kierunku

Aplikuj

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!