Nowość! Studia niestacjonarne online w ofercie WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-05-18

Nowość! Studia niestacjonarne online w ofercie WZiE

aplikuj
Studia niestacjonarne w formule online75 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej!  

Elastyczny tryb studiowania

Mieszkasz daleko, pracujesz zawodowo lub masz inne obowiązki, które utrudniają Tobie dojazd na uczelnie? Mamy na to rozwiązanie. Miło nam poinformować, że studenci studiów niestacjonarnych Analityki gospodarczej I i II stopnia oraz Zarządzania inżynierskiego I stopnia w trybie online będą mogli wybrać czy uczestniczą w zajęciach na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej czy też wolą realizować je zdalnie.

Jeżeli posiadasz dostęp do komputera wyposażony w mikrofon i kamerę, podłączony do szybkiego Internetu i pragniesz uczyć się w elastycznej formule, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi edukacyjnych do nauki online, to te studia są doskonałym wyborem.

Co to znaczy tryb online75?

Studia on-ine75* oznaczają, że zajęcia prowadzimy w większości w trybie zdalnym. Ze względu na wymogi formalne pierwszy i ostatni zjazd, egzaminy oraz zaliczenia końcowe odbędą się na terenie naszej Uczelni. To znaczy, że zaledwie podczas 3 weekendów w semestrze trzeba przyjechać do Gdańska, pozostałe zjazdy odbywają się zdalnie. 

Program kształcenia realizowany jest za pośrednictwem uczelnianej platformy e-learningowej eNauczanie oraz w formie spotkań online. Zajęcia odbywają się w piątki od godziny 16.00, a także w soboty i niedziele w ciągu dnia.

Jesteśmy dobrze przygotowani do prowadzenia zdalnych zajęć. Politechnika Gdańska od wielu lat rozwija własną platformę edukacyjną, udostępnia zasoby biblioteczne online, prowadzi Centrum Nowoczesnej Edukacji, posiada zespół i narzędzia wsparcia multimedialnego oraz nowoczesne laboratorium wirtualnej rzeczywistości. 

Ważne: studia on-line nie oznaczają zdobycia mniejszej ilości wiedzy i umiejętności. Absolwent studiów w tym trybie otrzymuje taki sam dyplom wydany przez renomowaną Politechnikę Gdańską jak studenci, którzy wybrali tradycyjną formę nauki.

* tzn. maksymalnie 75% punktów ECTS studenci zdobywają podczas zajęć prowadzonych na odległość.

Aktualnie prowadzimy nabór na studia I stopnia.

Więcej o kierunkach

Więcej o procesie rekrutacji

Aplikuj

571 wyświetleń