Konferencja „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości” - 08.10.21 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-29

Konferencja „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości” - 08.10.21

Konferencja
Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, firma Flex oraz Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia zapraszają na pierwszą edycję konferencji „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości” połączonej z panelem dyskusyjnym pt. „Kierunki współpracy biznesu i uczelni w zakresie doskonalenia jakości”.

Celem spotkania jest wymiana poglądów oraz określenie kierunków współpracy biznesu i uczelni w ramach działań na rzecz jakości. W szczególności pragniemy określić jakie obszary współpracy wymagają poprawy, jakie są potrzeby przedsiębiorstw z regionu Pomorza w zakresie przygotowania specjalistów ds. jakości oraz wyznaczyć kierunki przyszłych działań.

Konferencja odbędzie się 8 października 2021 r. (piątek) w Auli 007, na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy ul. Traugutta 79 w Gdańsku*, w godz. 9:30-14:30

Could not load image from CDN: Client error: `GET https://files.pg.edu.pl/api/v1/file?path=zie%2FStrona%20polska%2FWydarzenia%2FAGENDA%20Biznes%20i%20Uczelnia%20w%20d%C4%85%C5%BCeniu%20do%20jako%C5%9Bci%20v7.pdf&alt=Agenda&attr=%7B%22class%22%3A%22img-fluid%20d-block%20mr-file-link%22%7D&target=` resulted in a `404 Not Found` response: File not found

Rejestracja na konferencję

Na zgłoszenia czekamy do 4 października 2021 r. do godz. 16:00**. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy poczęstunek oraz upominki.

Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem.

* W zależności od aktualnych warunków epidemiologicznych spotkanie może odbyć się również w formie zdalnej.

** Liczba miejsc ograniczona.

Podczas spotkania będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia. Rejestracja na konferencję oznacza zgodę uczestnika na wykorzystanie wizerunku.