Konkurs Innowacji Dydaktycznych, nabór do 14 czerwca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-26

Konkurs Innowacji Dydaktycznych, nabór do 14 czerwca

mężczyzna żarówka
Zapraszamy do składania wniosków w drugiej edycji Konkursu Innowacji Dydaktycznych.

Celem konkursu KID jest wsparcie nauczycieli akademickich poprzez sfinansowanie wdrożenia innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych, wspomagających uczenie się studentów oraz rozwijających kompetencje przyszłości. Program adresowany jest do pracowników dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych Politechniki Gdańskiej.

Termin składania wniosków (online) upływa 14 czerwca 2022 r.

Aby złożyć wniosek konieczne jest uzyskanie zgody dziekana wydziału lub dyrektora centrum. Maksymalna kwota finansowania wynosi 20 000 zł (w tym koszty pośrednie jednostki w wysokości 10%).

Szczegółowe kryteria oceny wniosków zawarte są w Regulaminie Konkursu (link do Zarządzenia Rektora Politechniki Gdańskiej).

Opis zwycięskich projektów w zeszłej edycji

Wymagane dokumenty:

• wniosek wypełniony online
  • zgoda dziekana wydziału lub dyrektora centrum (skan wysłany na adres: cne@pg.edu.pl),
  • porozumienie z partnerami projektu, jeśli jest przewidywana współpraca, (skan wysłany na adres: cne@pg.edu.pl).

Formularz online

Pytania odnośnie konkursu można zadawać przez formularz FAQ.