XLII Wieczór z Ekonomią, 2 czerwca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-24

XLII Wieczór z Ekonomią, 2 czerwca

wyklad
Prof. Piotr Dominiak zaprasza na XLII „Wieczór z Ekonomią” 2 czerwca o godzinie 18.00. Tematem przewodnim wydarzenia będą "Obecne dylematy polityk gospodarczych w Polsce".

XLII Wieczór z Ekonomią to kolejne wydarzenie z cyklu spotkań z ciekawymi gośćmi ze świata ekonomii. Jego celem jest popularyzacja najnowszych osiągnięć z zakresu nauk ekonomicznych i problemów gospodarczych, będących tematami debat toczących się w środowisku teoretyków i praktyków. Spotkania mają charakter otwarty dla wszystkich pracowników, studentów, a także dla osób z zewnątrz.

Gościem czwartkowego spotkania będzie prof. Marian Noga z WSB Wrocław, były członek Rady Polityki Pieniężnej, częsty komentator ekonomiczny TVN24.

Dołącz do spotkania