XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Qualitas, 2-3 czerwca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-24

XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Qualitas, 2-3 czerwca

ludzie sala
Międzynarodowa Konferencja Naukowa Qualitas zrzesza grono lokalnych oraz zagranicznych naukowców, praktyków i studentów w celu szerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz poglądów w zakresie nowoczesnego podejścia do technologii i szeroko pojętego rozwoju. Tytuł tegorocznej edycji to: "Nowoczesne technologie, nowoczesne doskonalenie".

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach:

- 2.06.2022 od godziny 10.30 w sali 107 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej - konferencja w języku polskim

- 3.06.2022 w formie zdalnej na platformie MS Teams - konferencja w języku angielskim.

Program konferencji (pdf, 614.33kB)

Wydarzenie organizuje: Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii PG, Naukowe Koło Jakości i Produktywności oraz Katedra Inżynierii Zarządzania i Jakości WZiE.

Udział w wydarzeniu bez publikacji jest bezpłatny.

Rejestracja uczestników odbywa się mailowo pod adresem nkjip@zie.pg.gda.pl. W tytule wystarczy podać “XIII Qualitas”, a w treści podać swoje imię i nazwisko.

Więcej o sylwetkach prelegentów

Link do drugiego dnia konferencji

Kontakt z organizatorami: nkjip@zie.pg.gda.pl