Targi Pracy na WZiE - fotorelacja | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-10

Targi Pracy na WZiE - fotorelacja

targi
3 czerwca 2024 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbyły się Targi Pracy, które przyciągnęły licznych studentów i przedstawicieli firm.

Wydarzenie trwało od 10:00 do 14:00 i obejmowało otwarte wykłady i warsztaty prowadzone przez ekspertów, takie jak: "Jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje sposób, w jaki maszyny widzą świat?" oraz "Nieoczywiste ścieżki kariery". Uczestnicy mogli nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami, zdobyć cenne porady zawodowe i zapoznać się z ofertami pracy, staży i praktyk. Targom towarzyszyły rozgrywki w koszykówkę na świeżym powietrzu.

Więcej o wydarzeniu