Targi Pracy na WZiE, 3 czerwca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-20

Targi Pracy na WZiE, 3 czerwca

a
Serdecznie zapraszamy Studentów do udziału w Targach Pracy Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Targi odbędą się w dniu 3.06.2024 r. w godzinach: 10:00 – 14:00 na holu Wydziału.
Podczas wydarzenia Przedstawiciele Firm poprowadzą otwarte wykłady i warsztaty:

➞ 11:00-11:45, sala nr 009, WZiE. "Jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje sposób, w jaki maszyny widzą świat?" - Jakub Wiśnik, Senior Engineer w Zespole High-Tech Firmy Seargin Sp. z o.o.

➞ 12:00-12:30, sala 009, WZiE. "Nieoczywiste ścieżki kariery. Jak szukać i znajdować wymarzone miejsca pracy?" - Angelika Kołatowska, Account Manager oraz Karolina Majowicz-Prager, Talent Acquisition Manager Firmy London Stock Exchange Group (LSEG).  

Prowadzące opowiedzą, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy i jak budować swoją ścieżkę kariery w świecie nieustających zmian. Czy możliwe jest dziś podążanie tradycyjną ścieżką kariery, która prowadzi nas po szczeblach jednej tylko drabiny? Jak być otwartym i przygotowanym na różnorodne możliwości, które czasem niespodziewanie pojawiają się w organizacji? 

➞ 12:45 - 13:30, sala 009, WZiE. "Flextronics International Poland – poznajmy się, czyli krótka prezentacja firmy." - Piotr Wnorowski, Kierownik Inżynierii Jakości. 

Podczas wykładu Pan Piotr Wnorowski opowie o Flextronics International Poland: kim jesteśmy, czym się zajmujemy i kto może z nami rozpocząć karierę zawodową? 

➞ 12:45 - 13:30, sala 206, WZiE. "Twoja pierwsza praca - co powinieneś wiedzieć?" - Kalina Kaczmarek, Ekspert prawa pracy z 20 letnim doświadczeniem; prowadzi działalność konsultingowo - szkoleniową w zakresie "twardego HR". W latach 2001-2018 była pracownikiem Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku, na stanowiskach inspektora pracy a następnie starszego inspektora pracy. Doświadczony trener współpracujący z firmami szkoleniowymi, specjalizuje się w problematyce prawnej ochronie pracy, doradca i stały współpracownik wielu przedsiębiorstw i instytucji.
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku.

Formularz zapisu na wykłady

W tym roku spotkamy się z Firmami, które mi.in. zaprezentują swoje oferty pracy, staży i praktyk:
 
Odwiedzi nas również:

Biuro Karier i Absolwentów PG

Co można zyskać?

➞ możliwość rozmowy z potencjalnym, przyszłym Pracodawcą,
➞ poznanie rynku pracy ,
➞ rozpoznanie wymogów Firm na rynku trójmiejskim,
➞ zapoznanie się z aktualnymi ofertami oraz ścieżką kariery w danej Firmie,
➞ swobodę zadawania pytań Rekruterom i zaprezentowanie swojego CV,
➞ uzyskanie porady zawodowej.

Dodatkowo przy budynku Wydziału ZiE w godzinach od 10:00 do 14:00 odbędą się rozgrywki w koszykówkę i drobny poczęstunek. 

Do zobaczenia!

419 wyświetleń