Oficjalne wręczenie dyplomu AMBA | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-15

Oficjalne wręczenie dyplomu AMBA

akredytacja
Podczas tegorocznej AMBA & BGA Global Conference, która odbyła się w dniach 12-15 maja w Budapeszcie nastąpiło oficjalne wręczenie dyplomu AMBA dla kierunków MBA oraz International Management Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.  

Dyplom odebrały: dr hab. Małgorzata Gawrycka, prof. uczelni, dr Beata Krawczyk-Bryłka oraz dr Marta Kuc-Czarnecka. 

Akredytacja AMBA  (Association of MBAs) jest najstarszym i najbardziej prestiżowym międzynarodowym wyróżnieniem. Obok EQUIS (European Quality Improvement System) oraz AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) tworzy tak zwane trzy korony, czyli  „potrójną akredytację”, którą posiada tylko 10 uczelni biznesowych na świecie.

Więcej na temat wyróżnienia

AMBA to organizacja będąca najważniejszym autorytetem w dziedzinie kształcenia biznesowego, która wyróżnia tylko czołowe programy na świecie. Jest też jedynym profesjonalnym stowarzyszeniem członkowskim, które łączy studentów i absolwentów MBA, akredytowane szkoły biznesu i pracodawców MBA globalnie. Od ponad 50 lat organizacja stoi na czele doskonałości i pionierskich innowacji jako bezstronny autorytet w dziedzinie executive education. 

66 wyświetleń