Spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-02-28

Spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE)

KASE
Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk zaprasza na kolejne wydarzenie! W ramach działalności Klubu oraz Koła Naukowego Innowacji działającego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane przez nas spotkanie, które odbędzie się w środę 13.03.2024 r. o godzinie 18:45 w sali 203 WZiE.

Spotkanie poprowadzi koordynator KASE Gdańsk oraz stały współpracownik polskiego Instytutu Misesa Mateusz Czyżniewski, doktorant oraz pracownik wydziału EiA Politechniki Gdańskiej.

Tematem wydarzenia będzie wykład pt.: „Austriacka teoria pieniądza – wprowadzenie”, które będzie obejmować fundamentalne zagadnienia dotyczące teorii pieniądza.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. jedna godziny zegarowa. Warto dodać, że wydarzenie to ma charakter otwarty, zatem każdy, nie tylko studenci oraz pracownicy PG, mogą w nim uczestniczyć.

Pragniemy dodać, że z uwagi na apel społeczności ZIE PG, wykład będzie zrealizowany w postaci hybrydowej, tj. spotkanie na żywo będzie transmitowane za pomocą komunikatora Google Meets. Stąd, wszystkie osoby zainteresowane tematyką wykładu, które nie mogą się pojawić na miejscu, będą mogły obejrzeć wykład online.

Link do spotkania online

Dodatkowo serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych:

Zapraszamy serdecznie!

38 wyświetleń