Podsumowanie spotkania z dr Piotrem Krowickim | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-23

Podsumowanie spotkania z dr Piotrem Krowickim

spotkanie
15 stycznia br. na naszym Wydziale odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Za kulisami biznesu”. Tym razem gościem był doktor Piotr Krowicki – Retail Marketing Manager w firmie Globalworth, która jest wiodącym właścicielem i zarządcą nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spotkanie było poświęcone tematyce związanej z budowaniem relacji na rynkach B2B i B2C. Prelegent przybliżył studentom sposoby tworzenia, rozwijania i umacniania relacji z klientami zarówno biznesowymi (najemcami) jak i indywidualnymi (kupującymi) Hali Koszyki, pierwszego food-hallu w Polsce. Jak podkreślał dr. Piotr Krowicki, specyfika omawianych relacji wiąże się z innymi sposobami ich budowania, w tym, wykorzystywanymi kanałami komunikacji z klientami. Zarówno w trakcie jak i na koniec spotkanie studenci mieli możliwość zadawania pytań związanych ze specyfiką branży handlowej.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy dr hab. Edyty Gołąb-Andrzejak, prof. uczelni z Katedry Marketingu.