Spotkanie KASE, „Interwencje w pieniądz i bankowość a kryzysy", 19 stycznia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-09

Spotkanie KASE, „Interwencje w pieniądz i bankowość a kryzysy", 19 stycznia

mises
Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk działający z ramienia Instytutu Edukacji Ekonomicznej MISESA zaprasza na kolejne wydarzenie, które odbędzie się w piątek 19 stycznia o godzinie 17:00 na WZiE w sali 318/319.

Współorganizatorem spotkania jest Koło Naukowe Innowacji działające na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Tematem wydarzenia będzie wykład pt. „Interwencje w pieniądz i bankowość a kryzysy".

Spotkanie poprowadzi Joanna Turowska, stała współpracowniczka Instytutu Misesa oraz doktorantka Krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, zawodowo pracująca w sektorze finansowym.

Zapraszamy.