Spotkanie z Panią Adrianną Marciniak - Liderką Sklepu Decathlon Opole | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-24

Spotkanie z Panią Adrianną Marciniak - Liderką Sklepu Decathlon Opole

Lider
W zeszłą środę 18.10.2023 r. podczas wykładów z przedmiotu Zarządzania Jakością Produkcji dla studentów z kierunku Zarządzania Inżynierskiego oraz Zarządzania MSU gościliśmy Panią Adriannę Marciniak, Liderkę Sklepu Decathlon Opole, która opowiedziała studentom o doskonaleniu jakości procesów sprzedażowych.

Podczas spotkania studenci mieli okazję zapoznać się ze standardami obsługi klienta w handlu stacjonarnym i online oraz dowiedzieć się jaki wpływ na wyniki przedsiębiorstwa ma satysfakcja klienta.

Adrianna Marciniak związana jest ze sklepami Decathlon od 2011 roku. Jej droga zawodowa rozpoczęła się od stanowiska doradcy sportowego. Od 2019 roku pełni stanowisko Liderki sklepu. Miała przyjemność prowadzić kilka projektów dla tej francuskiej marki, między innymi odpowiedzialna była za otwarcie nowego sklepu na mapie Polski: 60-ty sklep Decathlon w Zgorzelcu przy granicy niemieckiej. Jej zainteresowania koncentrują się na budowaniu skutecznych zespołów oraz efektywnej komunikacji.