Witaj na WZiE! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-09-26

Witaj na WZiE!

witaj na wzie
Gorąco witamy nowych studentów Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Bardzo się cieszymy, że dołączyliście do naszej społeczności.

Na dobry początek, prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde Rektor Politechniki Gdańskiej przygotował dla was kilka cennych porad.

Poniżej znajdziecie zestaw informacji, które z pewnością przydadzą się wam w pierwszych tygodniach studiowania na WZiE.


Inauguracja Roku Akademickiego

Uroczyste otwarte posiedzenie Senatu Politechniki Gdańskiej z okazji inauguracji roku akademickiego 2023/2024 odbędzie się 2 października o godzinie 11.15 w Auli Gmachu Głównego. Wydarzenie będzie transmitowane online na uczelnianym kanale YouTube.

Zobacz program

Samodzielnik Pierwszaka

Samodzielnik to specjalny przewodnik online po najważniejszych tematach, z którymi dobrze się zapoznać zaczynając studia. Znajdziesz tu wszystkie informacje, które pozwolą na bezstresowy początek roku akademickiego.

Przejdź do strony

Informacje dla studentów 1 roku WZiE

Na stronie zamieściliśmy treści związane z m.in.: planami zajęć, procesem uzyskania legitymacji, stypendiami i akademikami, obowiązkowymi szkoleniami, biblioteką i odpłatnościami. 

Przejdź do strony

Obsługa studentów

Na stronie znajdziesz informacje na temat Dziekanatu i Biura Współpracy Międzynarodowej.

Przejdź do strony

Gdzie zjeść w okolicy WZiE?

Zapraszamy do zapoznania się z listą barów, restauracji i kawiarni zlokalizowanych na kampusie Politechniki Gdańskiej i poza nim. Przygotowaliśmy specjalną mapę Google, dzięki której można łatwo i szybko dotrzeć do celu. Na mapie zaznaczyliśmy również sklep spożywczy otwarty 7 dni w tygodniu oraz lokale gastronomiczne czynne w weekendy. Dodatkowo w budynku WZiE w parterowej strefie relaksu można korzystać z ogólnodostępnej mikrofalówki. 

Zobacz zestawienie

Kanały Social Media WZiE

Serdecznie zapraszamy do śledzenia kanałów social media WZiE, w których zamieszczamy informacje o naszych wspaniałych studentach, pracownikach oraz wiadomości na temat wydarzeń i naszej społeczności:

Witamy na pokładzie!

502 wyświetleń