Gdzie zjeść w okolicy WZiE? | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-09-27

Gdzie zjeść w okolicy WZiE?

Gdzie zjeść
Zapraszamy do zapoznania się z listą barów, restauracji i kawiarni zlokalizowanych na kampusie Politechniki Gdańskiej lub w okolicy Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Przygotowaliśmy specjalną mapę Google, dzięki której można łatwo i szybko dotrzeć do celu. Na mapie zaznaczyliśmy również sklep spożywczy otwarty 7 dni w tygodniu oraz lokale gastronomiczne czynne w weekendy. Dodatkowo w budynku WZiE w parterowej strefie relaksu można korzystać z ogólnodostępnej mikrofalówki.

Zobacz zestawienie w Google Maps

Miejsca na kampusie PG

Godziny otwarcia barów i bufetów na terenie Politechniki Gdańskiej są uzależnione od obecności studentów i pracowników na terenie uczelni.

Hydrostacja
Hydromechanika, parter w budynku nr 11oferta: śniadania serwowane do godziny 11:00, dania na ciepło, poke bowle, sałatki, desery.

MiXTURA
budynek Chemii C, poziom -1 w budynku nr 5oferta: kanapki, sałatki, dania śniadaniowe, obiadowe, fast food, kebab, napoje ciepłe i zimne, koktajle, świeże soki.

LOVEAT
budynek Audytorium Novum, parter w budynku nr 17oferta: kanapki, bagietki na zimno i ciepło, sałatki, zupy, kawy w czterech rozmiarach, koktajle, świeże soki, herbaty, napoje.

Cyberstacja
budynek nr 42oferta: śniadania, przystawki, lunch, zestawy obiadowe, napoje, zapiekanki, hot-dogi.

Bar Kambuz
budynek nr 30, parter, po lewej stronie, oferta: kanapki na ciepło i zimno, sałatki, dania śniadaniowe, obiadowe, fast food, napoje zimne i ciepłe, ciastka, koktajle.

Bar GO-IBO
budynek nr 30, parter, po prawej stronie, oferta: kanapki na zimno i ciepło, zapiekanki, sałatki, ciastka, koktajle, kawy, napoje.

Bar Karol
budynek nr 110, DS nr 3), oferta: śniadania, dania obiadowe, zupy, drożdżówki, pączki, napoje ciepłe i zimne, oferta sezonowa: m.in. jagodzianki, ciasta

3 smaki
budynek Instytutu Maszyn Przepływowych PAN, ul. Fiszera 14, oferta: kanapki na ciepło i zimno, sałatki, zupy, dania śniadaniowe, obiadowe, kawy, koktajle, świeże soki, ciastka, drożdżówki

Caffe Bar Mikawa
Gmach Główny, poziom -1, budynek nr 1oferta: śniadania na ciepło, kanapki na zimno i ciepło, zupy, tortille, zapiekanki, makarony na ciepło, sałatki, różne kawy, ciastka, koktajle, desery

Miejsca poza kampusem PG

Pierogi Lwowskie

Pierogarnia przy ulicy Do studzienki 8, Otwarta codziennie od 11.00 do 20.00, w niedziele od 13.00 do 20.00, oferta: kuchnia ukraińska.

Felino Pizzeria

Pizzeria przy ulicy Józefa Fiszera 10, otwarta codziennie od 14.00 do 00.00, oferta typu Pizza, kanapki, sałatki.

Festoria

Restauracja włoska przy ulicy Sobieskiego 13, otwarta codziennie z ofertą śniadaniową od 7.00 do 11.00, oraz z ofertą na lunch od 12.30 do 17.00. Oferta typu Pizza&Pasta od niedzieli do czwartku w godzinach 12.30 do 20.00, oraz od piątku do soboty od 12.30 do 21.00.

Gyozilla Ramen

Restauracja japońska przy ulicy Do studzienki 23, otwarta codziennie od 12.00, w weekendy od 13.00 do 20.00, oferta: kuchnia azjatycka w trochę wyższych cenach.

Żabka

Sklep spożywczy oddalony 450 metrów od budynku Wydziału. Sklep znajduję się przy ulicy Traugutta 86.

Znacznik w Google Maps