Wizyta w Turku University of Applied Sciences | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-06-08

Wizyta w Turku University of Applied Sciences

turku
Dr inż. Anna Maria Trzaskowska oraz studenci z Koła Naukowego MarketWave odbyli wizytę w Turku University of Applied Sciences w Finlandii. 

Studenci relacjonują swoje wrażenia: "Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach i wykładach podczas wyjazdu możliwym dzięki Projektowi DEMS!

Przeprowadzone zajęcia rozszerzyły naszą wiedzę na temat tworzenia reklam za pomocą Google Ads i analizy danych w Google Analytics. Dowiedzieliśmy się również, jak wykorzystać technologię sztucznej inteligencji w marketingu, a nawet mieliśmy okazję pracować z narzędziami takimi jak Chat GPT i DeepL.

Podczas naszej przygody nie tylko zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności, ale również mieliśmy okazję nawiązać nowe przyjaźnie i spędzać czas razem. Wieczorne saunowanie stało się dla nas nie tylko okazją do wypoczynku, ale również doskonałym momentem do integracji. Razem eksplorowaliśmy uroki miasta Turku, delektując się lokalną kuchnią i odkrywając fascynujące miejsca.

To niesamowite, jak zaawansowane narzędzia i nowoczesne technologie mają ogromny wpływ na dzisiejszy świat reklamy i marketingu. Dzięki temu wyjazdowi zdobyliśmy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności, które możemy teraz wykorzystać w swojej przyszłej karierze.

Chcialibyśmy serdecznie podziękować zespołowi Projektu DEMS i Turku University of Applied Sciences za tę niezapomnianą okazję. To doświadczenie na pewno pozostanie z nami na długo."

Bardzo dziękujemy za podsumowanie wyjazdu i zdjęcia z podróży.

Więcej o projekcie DEMS

47 wyświetleń