Grant w programie IDUB Carbonium | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-16

Grant w programie IDUB Carbonium

Carbonium

Miło nam poinformować, że konferencja "Income and wealth inequality: drivers and consequences" organizowana z inicjatywy dr Piotra Paradowskiego we współpracy z Luxembourg Income Study (LIS) oraz komitetem organizacyjnym w składzie: prof. dr hab. Stanisław Kot, dr hab. Joanna Wolszczak-Derlacz, prof. uczelni, dr Andzej Karalus, dr hab. Michał Pietrzak, prof. uczelni, dr inż. Karol Flisikowski, prof. uczelni, dr Dagmara Nikulin, mgr Yuxin Lu, mgr Magdalena Brygała, uzyskała dotację w programie IDUB Carbonium Supporting Conferences.

Więcej o konferencji

W ramach programu Carbonium możliwe jest uzyskanie dofinansowania organizacji międzynarodowej konferencji naukowej o znaczącej randze i zasięgu co najmniej europejskim. Tematyka międzynarodowej konferencji musi odpowiadać  obszarowi badawczemu co najmniej jednego z centrów POB.