Zakończenie projektu “Mistrzowie dydaktyki” | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-11

Zakończenie projektu “Mistrzowie dydaktyki”

tutoring
Właśnie zakończył się dwuletni projekt "Mistrzowie dydaktyki" organizowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego finansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Głównym celem inicjatywy było wypracowanie i wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie szkolenia tutorów oraz kształcenia w formie tutoringu we współpracy z wiodącymi uczelniami zagranicznymi (znajdującymi się w pierwszej setce rankingu szanghajskiego).

W projekcie udział wzięli:

Nauczyciele odbyli wizytę studyjną w Uniwersytecie Groningen a podczas semestru zimowego testowali wypracowaną przez ekspertów metodę tutoringu. Każdy z uczestników projektu prowadził zajęcia ze studentami a także ukończył kurs „Fundamentals of University teaching and tutoring”.

Więcej o projekcie