Zarządzanie w języku angielskim w rankingu QS Business Masters Rankings 2023 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-10

Zarządzanie w języku angielskim w rankingu QS Business Masters Rankings 2023

Ranking

Zarządzanie w języku angielskim w rankingu QS Business Masters Rankings 2023: Management

Kierunek Zarządzanie w języku angielskim ze specjalnością International Management (II stopień studiów) został sklasyfikowany w najnowszej edycji rankingu QS Business Masters Rankings 2023: Management.

QS to jeden z liczących się rankingów uniwersytetów oraz programów studiów. W najnowszym rankingu QS Business Master’s Rankings 2023: Management znalazły się jedynie trzy kierunki realizowane przez polskie uczelnie. Klasyfikacja programów odbywa się na podstawie kilku kryteriów, których ocena opiera się zarówno na wynikach ankiet wysyłanych do pracodawców i naukowców, jak i danych pozyskanych z uczelni.

ZOBACZ STRONĘ WWW KIERUNKU