Koła Naukowe WZiE zapraszają | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-01-11

Koła Naukowe WZiE zapraszają

koła
Masz trochę wolnego czasu i chcesz go dobrze zainwestować? Dołącz do jednego z kół naukowych na naszym Wydziale. 
 
Koło Naukowe Data Science Club

Działające na wydziałach ZiE oraz ETi koło naukowe Data Science Club tworzą pasjonaci szeroko pojętej analizy danych. Od klasycznych metod statystyki i ekonometrii po zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego i pogłębionego z wykorzystaniem technologii Big Data. Naszą misją jest wspólne odkrywanie świata data science oraz dzielenie się posiadanymi umiejętnościami analitycznymi umożliwiającymi rozwiązywanie realnie istniejących problemów. Wiecej informacji.

Koło Naukowe Finansów i Bankowości "PROFIT"

Reaktywowane po przerwie Koło Naukowe Finansów i Bankowości "PROFIT" pasjonuje się tematem finansów i bankowości. Z ramienia koła powstał Klub Inwestor, w którym omawiana jest tematyka bezpośrednio związana z inwestowaniem na rynkach np. finansowych czy walutowych. Wiecej informacji.

Naukowe Koło Jakości i Produktywności

Celem Koła jest pogłębianie wiedzy na temat jakości i produktywności w szerokim rozumieniu, od produkcji po codzienne życie. Zdobywamy doświadczenie poprzez realizację indywidualnych i grupowych projektów. Wiecej informacji.

Międzywydziałowe Koło Naukowe Project Management

Współpracując z różnymi organizacjami związanymi z dziedziną Zarządzania Projektami m.in. International Project Management Association Polska nasza organizacja promuje i szerzy ideę zarządzania projektami wśród młodych, ambitnych studentów. Wiecej informacji.

Koło naukowe Sensoris

Celem naszego koła jest pogłębianie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania jakością. Prowadzimy badania i publikujemy je w czasopismach naukowych. Wiecej informacji.

Zapraszamy!

Koła Naukowe WZiE

191 wyświetleń