#TransferDay - wydarzenie dla przedsiębiorców zainteresowanych tematem sukcesji | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-02

#TransferDay - wydarzenie dla przedsiębiorców zainteresowanych tematem sukcesji

tran
#TransferDay jest wydarzeniem organizowanym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zapisz się na zajęcia o tematyce sukcesji, podatków i CSR i dołącz 09 listopada na serię ciekawych prelekcji i rozmowy networkingowe!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Jest on organizowany od 2008 roku w 180 krajach świata.

W tegorocznej edycji Politechnika Gdańska wraz z podmiotami zaprzyjaźnionymi organizuje w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości szczególne wydarzenie pod nazwą #TransferDay.

Wydarzenie to jest poświęcone zagadnieniom związanym z przekazaniem firmy kolejnym pokoleniom. Organizowane jest w ramach międzynarodowego projektu INBETS+ (Innovative business transfers in the BSR +)*, w którym wypracowywane są modele sukcesji i upowszechniane dotychczasowe doświadczenia przedsiębiorców w tym obszarze.

Kiedy?

• 9 listopada w godz. 09:00 – 15:00

Gdzie?

• Audytorium 007,  Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej (ul. Traugutta 79 Gdańsk,)

Zgłoszenie uczestnictwa

Agenda wydarzenia

Politechnika Gdańska:

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.:

*Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionu Morza Bałtyckiego w latach 2014-2020.

Zapraszamy!