Konkurs na finansowanie projektów studenckich realizowanych przez koła naukowe | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-28

Konkurs na finansowanie projektów studenckich realizowanych przez koła naukowe

Dofinansowanie
Dziekan Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej ogłasza konkurs na finansowanie projektów studenckich realizowanych przez koła naukowe.

Celem konkursu jest wspieranie działalności studenckich kół naukowych stanowiących naturalne środowisko  wyłaniania liderów grup badawczych, liderów organizacyjnych oraz liderów inicjujących nowe obszary badawcze w dziedzinach i dyscyplinach naukowych, do których przypisane są kierunki studiów realizowane na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Budżet i warunki realizacji projektu

Studenckie koło naukowe działające aktywnie co najmniej jeden rok akademicki przed datą ogłoszenia konkursu na dofinansowanie może wnioskować o maksymalną kwotę 15 tys. PLN w aktualnym konkursie.

Wniosek o uzyskanie dofinansowania w imieniu studenckiego koła naukowego składa jego opiekun.

Realizacja projektu może trwać od 3 do 12 miesięcy.

Nabór wniosków będzie trwał od 1.10.2021r. do 15.10.2021r.. do godz. 23:59. Wnioski należy składać drogą elektroniczną na adres e-mail. Oryginał wniosku należy dostarczyć do Biura Wydziału (p. 413) do 18.10.2021r. (do godz. 15.00) włącznie.

Więcej informacji o Konkursie (kategorie kosztów, ocena wniosków, regulamin, załączniki).