Konferencja „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości” | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Konferencja „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości”

8 Październik 2021 09:30

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, firma Flex oraz Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia zapraszają na pierwszą edycję konferencji „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości” połączonej z panelem dyskusyjnym pt. „Kierunki współpracy biznesu i uczelni w zakresie doskonalenia jakości”.

Celem spotkania jest wymiana poglądów oraz określenie kierunków współpracy biznesu i uczelni w ramach działań na rzecz jakości. W szczególności pragniemy określić jakie obszary współpracy wymagają poprawy, jakie są potrzeby przedsiębiorstw z regionu Pomorza w zakresie przygotowania specjalistów ds. jakości oraz wyznaczyć kierunki przyszłych działań.

Konferencja odbędzie się 8 października 2021 r. (piątek) w Auli 007, na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy ul. Traugutta 79 w Gdańsku*, w godz. 9:30-14:30. Zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania załączoną do maila.

LINK do wydarzenia

Adres URL dla wydarzenia ONLINE