Pobiegnij z nami w Biegu Anioła 2024 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-14

Pobiegnij z nami w Biegu Anioła 2024

bieg anioła
Drużyna Biega ZiE wraz z zaprzyjaźnioną drużyną BiegnieMY zaprasza gorąco do wzięcia udziału w biegu charytatywnym Bieg Anioła 2024 w Gdańsku Brzeźnie na dystansie 5 km. Nasz start dedykujemy pamięci naszej koleżanki Magdy Licznerskiej, która bardzo lubiła ten sport i motywowała innych do jego uprawiania.

Bieg odbędzie się 14 grudnia o godzinie 10:00

Zapraszamy zarówno tych, którzy przed śniadaniem biegają dla rozrywki maratony jak i tych, dla których wejście po schodach na 5 piętro WZiE kończy się nieustającą zadyszką. Maksymalny czas ukończenia biegu to 1,5 godziny, dlatego każdy da radę! Można zacząć biegiem, a zakończyć spacerkiem.

Uczestników prosimy, aby podczas rejestracji dopisali się do drużyny o nazwie Biega ZiE.

Udział w biegu wiąże się z opłatą, dochód ze sprzedaży wejściówek wesprze Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Zapisz się na bieg

A tak było w zeszłym roku: