Nabór wniosków o stypendium na rok akademicki 2024/2025 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-11

Nabór wniosków o stypendium na rok akademicki 2024/2025

stypendia
Komisja Stypendialna zaprasza studentów do składania wniosków o stypendia socjalne, stypendium rektora oraz stypendium dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2024/2025. Wnioski przyjmowane są do 21 października.

Aby złożyć wniosek, należy w pierwszej kolejności wypełnić i wysłać formularz dostępny w systemie Moja PG (Student -> Stypendia i akademiki), a następnie wygenerowany wniosek wraz z dokumentami dostarczyć do Komisji  Stypendialnej.

Student może wybrać formę procedowania i dostarczenia wniosku:

• w wersji papierowej – dotyczy wszystkich rodzajów stypendiów, wniosek można złożyć osobiście, pocztą lub wrzucić do skrzyni podawczej znajdującej się w Bratniaku,
  • elektronicznie – dotyczy stypendium rektora, zapomóg oraz stypendium dla osób niepełnosprawnych, wniosek składa się za pośrednictwem platformy ePUAP.

Biuro Komisji Stypendialnej znajduje się w budynku Bratniak (budynek nr 23 na mapie kampusu) na 1 piętrze, p. 204-205.

Przypominamy, że zapomoga jest świadczeniem jednorazowym i nie obowiązuje ww. termin wnioskowania. Wnioski o zapomogę można składać przez cały rok akademicki.

Szczegółowe informacje związane z procesem wnioskowania i kryteriami przyznawania poszczególnych świadczeń dostępne są na stronie Komisji Stypendialnej.

Sprawdź

Przed złożeniem wniosku konieczne jest zapoznanie się z treścią Regulaminu świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami, jakie zostały wprowadzone od 1 października.