Nabór wniosków do 6. edycji programu Startup School One | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-10

Nabór wniosków do 6. edycji programu Startup School One

start up
Do 3 listopada 2024 roku trwa nabór wniosków do programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł”. Centrum Transferu Technologii PG zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł”, jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia dla rozwoju pomysłów biznesowych zgłaszanych przez jego uczestników.

Uczestnicy programu zyskują m.in.:

• pakiet praktycznych szkoleń warsztatowych prowadzonych przez doświadczonych trenerów,
  • dostęp do mentorów i praktyków biznesu,
  • przestrzeń do pracy zespołowej oraz prototypowania.

Więcej na temat programu

Okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu lub porozmawiać o tym jak aplikować ze swoim projektem/zespołem będzie jedno ze spotkań informacyjnych w październiku:

• Spotkanie online na MS Teams w dniach: 15 oraz 28 października.
  • Spotkanie stacjonarnie 24 października (czwartek) w sali konferencyjnej budynku Hydromechaniki.
  • W każdy wtorek października można również skorzystać z indywidualnych konsultacji w godz. 14:00-16:00 w strefie iGTS2.

Sprawdź szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych.