WRS zaprasza na wyjazd integracyjny „ZiEIntegruj” | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-08-22

WRS zaprasza na wyjazd integracyjny „ZiEIntegruj”

zieintegruj
WRS WZiE zaprasza nowych studentów naszego Wydziału (osoby, które w roku 2024/2025 rozpoczynają studia) na wyjazd integracyjny do ośrodka „Bałtycki Relaks" w Jastrzębiej Górze w dniach 20 – 22 września 2024 roku. Spotkanie będzie dobrą okazją, aby dowiedzieć się trochę więcej o Politechnice Gdańskiej, naszym wydziale i kierunkach studiów. Wszystko połączymy z dużą ilością zabaw, atrakcji i przede wszystkim integrowania się z nowymi znajomymi.

Podczas ZiEIntegruj” nowi studenci będą mieli okazję:

★ Zintegrować się i nawiązać znajomości na długie lata;

★ Zapoznać się ze starszymi studentami i dowiedzieć się więcej na temat studiów na WZiE;

★ Nabrać pewności siebie i złagodzić stres związany z rozpoczęciem nowego etapu w edukacji;

★ Wziąć udział w wielu różnych grach i atrakcjach oraz zebrać wyjątkowe pamiątki w postaci gadżetów;

★ Zgromadzić wyjątkowe wspomnienia.

Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy formularzem zgłoszeniowym.

Link do wydarzenia na FB