Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-08-14

Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii

studia podyplomowe
Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zaprasza do skorzystania z bogatej oferty studiów podyplomowych. Prowadzimy nabór na kierunki poszukiwane przez pracodawców!

Studia podyplomowe to świetny sposób, aby podnieść swoje kwalifikacje lub zawalczyć o awans. Ich ukończenie to znak dla pracodawcy, że się rozwijasz i jesteś pracownikiem, w którego warto zainwestować. Studia podyplomowe to też bardzo dobry pomysł dla tych, którzy chcą wejść do nowej atrakcyjnej branży.

Co zyskujesz, wybierając naszą ofertę?
  • Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają, wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez Politechnikę Gdańską.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych.
Nowoczesny wydział

Posiadamy nowoczesne zaplecze wsparte infrastrukturą renomowanej uczelni technicznej.

Wysoka jakość kształcenia

Uzyskujemy cenione międzynarodowe wyróżnienia i wysokie oceny od Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Kadra naukowa z doświadczeniem biznesowym

Łączymy wszechstronną wiedzę akademicką z praktyką i doświadczeniem biznesowym.

Kierunki poszukiwane przez pracodawców

Kreujemy ofertę kształcenia na podstawie trendów i potrzeb rynku pracy.

Bliska współpraca z biznesem

Współpracujemy z biznesem, wymieniamy się know-how i budujemy relacje networkingowe.

Zobacz pełną ofertę dostępnych kierunków

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!