Rekrutacja na studia MBA Politechniki Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-08-27

Rekrutacja na studia MBA Politechniki Gdańskiej

amba
Trwa rekrutacja do 17 edycji programu executive MBA Politechniki Gdańskiej. Zapraszamy kandydatów z doświadczeniem menedżerskim do udziału w jedynym na Pomorzu akredytowanym przez AMBA programie MBA. Zajęcia rozpoczynamy 22 listopada 2024 roku. Zainwestuj w swoją przyszłość!
Czym jest MBA?

Studia MBA to wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, prowadzące do uzyskania interdyscyplinarnego, podyplomowego tytułu Master of Business Administration dla osób z doświadczeniem zawodowym, realizowanego w środowisku opartym na współpracy, w różnych trybach, od całkowicie online do w pełni stacjonarnie. Ma na celu rozwój holistycznych, innowacyjnych i odpowiedzialnych liderów, którzy będą mieli pozytywny wpływ na organizacje i społeczeństwo poprzez poszerzanie wiedzy, umiejętności i wartości niezbędnych do odniesienia sukcesu w globalnych, złożonych, niejednoznacznych i zróżnicowanych środowiskach.

Akredytacja

W Polsce jest wielu organizatorów programów MBA, ale niewielu posiada akredytację międzynarodową. AMBA, która akredytuje 2% najlepszych szkół biznesu w 80 krajach, jest międzynarodową instytucją akredytującą, która zapewnia, że program nauczania, sposób realizacji, kompetencje dydaktyczne i rygor akademicki spełniają zestaw wymagających kryteriów, które chronią absolwentów i zapewniają, że są oni gotowi na stanowiska kierownicze. Listę szkół biznesu akredytowanych przez AMBA w Polsce i poza nią możesz sprawdzić na stronie AMBA.

Zainwestuj w swoją przyszłość

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem studiów MBA, wybór odpowiedniej szkoły biznesu może mieć ogromny wpływ na Twoją karierę. Chociaż koszt akredytowanego programu MBA jest wyższy niż koszt programu nieakredytowanego, jakość akredytowanego programu MBA gwarantuje, że inwestujesz w swoją przyszłość. Czynniki wyróżniające akredytowany program MBA obejmują:

• Gwarantowane godziny kontaktowe z wykładowcami i studentami.
  • Kohorty z doświadczonymi osobami, które mogą dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami branżowymi.
  • Spore kohorty, które tworzą szerokie możliwości nawiązywania kontaktów ze zdeterminowanymi i ambitnymi osobami.
  • Wykładowcy z odpowiednim doświadczeniem.
  • Aktualny program nauczania i treści zgodne z najlepszymi międzynarodowymi praktykami.
  • Dostęp do globalnej sieci ponad 70 000 studentów i absolwentów szkół biznesu akredytowanych przez AMBA.

Szczegóły dotyczące rekrutacji